Friday, December 6, 2013
Class Kit to Go
Make this adorable "Magical Reindeer Food" Tube! Great for Classroom gifts and easy for the kids to get involved!
Magical Reindeer Food
Kit to Go: $2.50 (includes magical reindeer food filled tube)
(sold out)
Designer: Candace
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment